Срочно!!!!!Помогите пж.Даю 29 баллов Напруга на ділянці кола, яка містить два резистори з опорами 2 Ом і 3 Ом, дорівнює 12 В. Знайдіть силу струму, яка протікає по кожному резистору та кількість теплоти, що виділяється за 10 хв...

Срочно!!!!!Помогите пж.Даю 29 баллов Напруга на ділянці кола, яка містить два резистори з опорами 2 Ом і 3 Ом, дорівнює 12 В. Знайдіть силу струму, яка протікає по кожному резистору та кількість теплоти, що виділяється за 10 хв при їх послідовному з'єднанні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я бы помог, но пиши пожалуйста на русском. В помощь скажу, что при последовательном подключении сопротивления складываются, а при параллельном находятся по формуле: 1/r1+1/r2+1/r3=1/Rобщ