СРООЧНОО Катер за течією за 5 год. проплив таку ж відстань, яку пропливає за 7 год. ?

СРООЧНОО Катер за течією за 5 год. проплив таку ж відстань, яку пропливає за 7 год. ??роти течії. Швидкість течії річки дорівнює 2 км/год. Обчисли швидкість катера у стоячій воді. Яка швидкість катера у стоячій воді км/год ? Скільки кілометрів за течією проплив катер?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Х кмч - собственная скорость х+2 кмч - по течению скорость х-2 кмч - против течения 5(х+2)=7(х-2) 5х+10=7х-14 5х-7х=-14-10 -2х=-24 х=12 кмч -собственная скорость катера 5*(12+2)= 70 км -проплыл катер