СРООООЧНООО!!!!!!5 пословиц на казахском с жіктеу!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1Шын шеберде мін болмас.       У настоящего мастера брака не бывает.  2   Бақыт кілті – еңбекте.       Ключ к счастью – в труде.  3   Ұйқы тынықтырады, жұмыс шынықтырады.       Сон освежает, труд закаляет.  4   Ермек қуған пәлеге жолығады, еңбек қуған қазынаға жолығады.       Праздно развлекающийся в беду попадёт, трудом увлекающийся богатство найдёт.  5   Адамды еңбек көркейтедi.       Человека труд красит.
Гость
шын шеберде мын болмас уйкы тыныктырады жумыс шыныктырады адамды енбек корыктейды ермек куган палене жолыгадф енбек куган казынага жолыгады бакыт кылты енбекте