Сррррррррррррррроооооооооооооооооооооччччччччччччччччнооооооооооооооооооооооооооооо.....Сенкан на тему ,,Насінина"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Насінина Маленька, міцна Зберігає (спадок, ДНК рослин), проростає (це й так зрозуміло), вимагає (потрібних умов (може не підійти)) Насіння -- продовження роду, те, що зберігає вид. Зерно Начебто так --"