Стадион, спортшы, денсаулық, чемпион, балалар, кітап, үйірме, жақсылық, бағдарлама, кыскы, мектеп. Помогите составить предложение со словами.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біз стадионда доп ойнадык. Ол жаксы спортшы болды. Денсаулығынды жаксы ұста. Ол Бокстан чемпион болды. Мен кітап оқығанды Жақсы көремін. Біз ән үйірмесіне катысамыз. Әр адамға жаксылык жаса. Қысқы универсиада қаңтарда басталады. Мен мектепте окыймын.