Сторона AD паралелограма ABCD лежить у площині а, а сторона ВС віддалена від цієї площини на відстані d Знайдіть відстань від точки перетину діагоналей паралелограма до площини а

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Точка пересечения диагоналей делит их пополам. Поэтому АО = АС/2 = 24/2 = 12 см ОD = BD/2 = 18/2 = 9 см AD = ВС = 20 см Периметр треугольника AOD равен АО + OD + AD = 12 + 9 + 20 = 41 см