Сторона рівностороннього трикутника дорівнює 8 см. знайти площу квадрата, периметр якого дорівнює периметру цього трикутника.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Pтр.=8+8+8=24 Якщо периметр квадрата дорівнює периметру трикутника,то периметр квадрата =24см.У квадрата 4 сторони ,тоді 24/4=6см-одна сторона квадрата. S=6*6=36-площа квадрата