СТВОРІТЬ І ЗАПИШІТЬ ОПИС ЗАЙЧИКА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зайчик маленьке ,безпомічне.боягузливе  створіння.У нього шерсть білого взимку,або сірого влітку кольору.Великі оченятка та куций хвостик а ще  довжелезні вуха у зайця.Харчується заєць морквою,капустою і іншими рослинами.Найбільше полюють на зайців вовки та хижі тварини.
Гость
 Ця тваринка є невеликого розміру. . Шерсть коротка та густа і зігріває його від холоду. На невеличкій мордочці добре видно два вуха, що прислухаються до кожного звуку у лісі. Два маленькі ока спостережливо зауважують все, що відбувається навкруги. Позаду є хвостик. Він маленький, пухнастий та круглої форми. Задні лапи довші за передні. Це дозволяє йому швидко стрибати, рятуючись від ворогів.