Су – әлемдегі ең көп таралған зат. Кез келген нәрсе судан тұрады.Осы секілді қызықты мәліметтер төменде. Қызанақ 90 пайыз судан тұрады. Жыл сайын төрт миллион адам судан тарайтын аурулардан қайтыс болады. Табиғаттағы судың 1,1 ...

Су – әлемдегі ең көп таралған зат. Кез келген нәрсе судан тұрады.Осы секілді қызықты мәліметтер төменде. Қызанақ 90 пайыз судан тұрады. Жыл сайын төрт миллион адам судан тарайтын аурулардан қайтыс болады. Табиғаттағы судың 1,1 пайызы ғана ішуге жарамды болып келеді. Адамның қан құрамы суға қарағанда алты есе қою келеді. Бір көлік машинасын жасап шығару үшін 177 литр су шығындалады. Зерттеу нәтижесі бойынша, атмосфера құрамындағы су мөлшері барлық өзендерді бірге қосып санағандағы мөлшерден көп. Сиырға 1 литр сүт беру үшін 5 литр су ішу керек. Ер кісінің ағзасы шамамен 70 пайыз судан тұрады. Жер шарының 3 пайызында ғана тұщы су, ал қалған 97 пайызы ащы су. Ғалымдар судан шыққан дыбыстың, ауадан тараған дыбыстан гөрі жылдам тарайтынына көздері жеткен. Біздің дәретханамыз үйде қолданып жүрген судың 35 пайызын пайдаланады. Бір келі кофе өндіру үшін 22 мың литр су қажет. ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вода - самый распространенная вещь на Земле. Почти всё состоит из воды. Интересные факты о воде представлены ниже: Помидор состоит на 90% из воды. Ежегодно из-за болезней связанных с водой умирает 4 миллиона человек. В природе всего 1,1% воды пригоден для питья. Кровь человека на [latex] \frac{1}{6} [/latex] состоит из воды. Для изготовления 1 автомашины требуется 177 литров воды. В ходе исследований установлено что в составе атмосферы воды больше чем в всех водоёмах на Земле. Корове требуется выпить 5 литров воды что бы дать 1 литр молока. Тело взрослого мужчины примерно на 70% состоит из воды. На Земле всего 3% пресной воды, а 97% солёной. Учёные ежегодно ищут способы получения воды, в том числе с помощью звука, при помощи звука воду получают из воздуха . Из всей воды что мы используем дома, 35% тратим в туалете. Для производства 1 ступы кофе требуется 22 тысячи литров воды.