Сума кутів A і B дорівнює 180*.Чи суміжні вони ? Відповідь обгрунтуйте!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За правилами української мови, воно би мало звучати як: "Якщо сума кутів 180, то вони суміжні." Але з точки зору математики - це неправильно. Тому що не завжди кути, сума яких дорівнюватиме 180, будуть суміжними. Тобто це твердження не має оберненого. Щось подібне можна сказати про твердження "Вертикальні кути рівні". Але не завжди рівні кути будуть вертикальними. . Така-то геометрія))!!