Сума цифр двозначного числа дорівнює 11. Якщо доданого числа додати 63, то получимо число, записанетими самими цифрами у зворотному порядку.Знайдіть дане число.

Сума цифр двозначного числа дорівнює 11. Якщо до даного числа додати 63, то получимо число, записане тими самими цифрами у зворотному порядку. Знайдіть дане число.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сумма цифр двузначного числа равна 11. Если к данному числу добавить 63, то получим число, записанное теми же цифрами но в обратном порядке. Найдите данное число.   а + b = 11 10a+b+63=10b+a 9a-9b=-63   |:9   а + b = 11 a - b = -7 2a = 4  a = 2 b = 11 - a = 9   Искомое число 29