СУРАКТАРГА ЖАУАП БЕР? БУЛ КЫМ? ОЛ НЕ ЫСТЕП ОТЫР? БУЛ-МЕНЫН..... . ОЛ... ОТЫР . НА КАРТИНКИ СИДИТ ДЕВОЧКА ЗА КОМПЬЮТЕРОМ. ТАМ ГДЕ ТОЧКИ НАДО ВСТАВИТЬ СЛОВА

Гость
Бұл менің құрбым(досым). Ол компьютердің қасында отыр/ Ол компьютермен жұмыс істеп отыр.