Суретте 14 асық берілген. Осы АСЫҚТАРДЫ ЕКІ БАЛАҒА ТЕҢ БӨЛІП БЕР. ƏР БАЛА НЕШЕ АСЫҚ АЛДЫ?СОЛ АСЫҚТАРДЫ БАЛАЛАРҒА 2-ДЕН БӨЛІП БЕР. НЕШЕ БАЛА АСЫҚ АЛДЫ? 2 г класс.Көмектесіңіздерші өтініш На фото 14 асыков (извиняюсь по русски не...

Суретте 14 асық берілген. Осы АСЫҚТАРДЫ ЕКІ БАЛАҒА ТЕҢ БӨЛІП БЕР. ƏР БАЛА НЕШЕ АСЫҚ АЛДЫ?СОЛ АСЫҚТАРДЫ БАЛАЛАРҒА 2-ДЕН БӨЛІП БЕР. НЕШЕ БАЛА АСЫҚ АЛДЫ? 2 г класс.Көмектесіңіздерші өтініш На фото 14 асыков (извиняюсь по русски не знаю оч )Их надо поделить для двух человеков,сколько асыков они получили?А теперь их надо поделить по 2 штука каждому.Сколько ребят их получили?Помогите пожалуйста За ранее извиняюсь за ошибки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ар бала 7 асык алды 7 бала асык алды
Гость
14÷2=7.. 1 балаға 7 асықтан .1 балага 2 еуден 3 жане 4 асыктан тиеди .или 3-3еуден тиеди 2еуи артык калады .Есеп биртурли адамдар жазганау тусиниксиз етип.