Суйлемдердi окып кушереп жазындар.жалкы есемдердi тауып астын сазындар. 1)Бекет есептi жаксы шыгарады 2)Алтынай казак тiлi панiнен курбасына кумектестi. 3)Мектеп окушыларынын жетестегi туралы УЛАН газетiнде макала шыкты 4)Жазгы...

Суйлемдердi окып кушереп жазындар.жалкы есемдердi тауып астын сазындар. 1)Бекет есептi жаксы шыгарады 2)Алтынай казак тiлi панiнен курбасына кумектестi. 3)Мектеп окушыларынын жетестегi туралы УЛАН газетiнде макала шыкты 4)Жазгы демалыста мен Аралтобе ауылында туратын атама комектестiм. 5)Алматы каласында Коктобе демалыс орны бар.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бекет Алтынай Улан Аралтобе Алматы Коктобе