Світити , ходити , віяти , носити , з трьома дієсловами ( на вибір ) склади і запиши речення
Ответ(ы) на вопрос:
1. Сьогодні прекрасна погода і,сонце світить, і гріє своїми промінчиками землю, і вітер віє, і тихо шелестять листочки на деревах.
2. Ці величезні коробки було важко носити, але ми впорались, друже.
3. Після складної операції Оленка знову зможе ходити та насолоджуватись життям.