Світлана разом з мамою за дві години назбирали 128 каштанів, причому дівчинка зібрала на 8 каштанів більше ніж мама. Скільки каштанів назбирали за одну годину мама і Світлана окремо?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 128:2= 64 2) 64 - 8 = 5 ( каштани які назбирала мама за 1 год ) 3) 64 + 8 = 72 ( каштани які назбирала Світланка за 1 год )