Світло на дев’ятому поверсі можна вмикати та вимикати кожним з п’яти вимикачів незалежно один від одного.Вимикачі розміщено на першому поверсі. Один вимикач не працює. Електромонтерможе в будь-якому порядку вмикати і вимикати в...

Світло на дев’ятому поверсі можна вмикати та вимикати  кожним з п’яти вимикачів незалежно один від одного. Вимикачі розміщено на першому поверсі. Один вимикач не працює. Електромонтер може в будь-якому порядку вмикати і вимикати вимикачі. Як він повинен це робити, щоб електрик на дев’ятому поверсі з’ясував , який вимикач не працює?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ты вобше русский ,а то я не понимаю