Сярод прапанаваных слоў вызначце і выпішыце толькі тыя, што з’яўляюцца назвамі прадуктаў харчавання. Патлумачце іх. Бойлер, крэкер, стэйк, топік, хот-дог, сайдынг, слаксы, чыпсы.

Сярод прапанаваных слоў вызначце і выпішыце толькі тыя, што з’яўляюцца назвамі прадуктаў харчавання. Патлумачце іх.  Бойлер, крэкер, стэйк, топік, хот-дог, сайдынг, слаксы, чыпсы.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
крэкер, стэйк, хот-дог, чыпсы крэкер- сухое печыва стэйк-тоўсты кавалак абсмаленага мяса хот-дог- сасіска ў цесце чыпсы- тонкія лустачкі бульбы, разам з рознымі заправамі