Сөйлем құрап үйрен. 1) Медаль 2)Алтын медаль 3)Алтын медаль алды 4)Ильин алтын медаль алды. 1)Чемпион. 2)Чемпион болғым келеді 3) Менің чемпион болғым келеді 4) Менің Олимпиада чемпионы болғым келеді. Керекті сөздер: Илья, бапк...

Сөйлем құрап үйрен. 1) Медаль 2)Алтын медаль 3)Алтын медаль алды 4)Ильин алтын медаль алды. 1)Чемпион. 2)Чемпион болғым келеді 3) Менің чемпион болғым келеді 4) Менің Олимпиада чемпионы болғым келеді. Керекті сөздер: Илья, бапкер, палуан.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Илья Ильин алтын медаль алды.