Сөйлемдерді толықтырыңдар.(Вставьте пропущенные слова) Биыл көктемде Сүлеймен ағаның отбасы жаңа пəтер ... Ш.Қалдаяқов көшесінде... ... пəтер ... əрі кең. Пəтер ... өте жылы болды.Бұл пəтерді "Қолжетімді пəтер" бағдарламасы бой...

Сөйлемдерді толықтырыңдар.(Вставьте пропущенные слова) Биыл көктемде Сүлеймен ағаның отбасы жаңа пəтер ... Ш.Қалдаяқов көшесінде... ... пəтер ... əрі кең. Пəтер ... өте жылы болды.Бұл пəтерді "Қолжетімді пəтер" бағдарламасы бойынша ... (Вместо ... вставить пропущенные слова)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жана патер сатып алды Кошесинде(ги) патер(лер) ари улкен, ари кен. Патер(имиз) оте жылы болды Бойынша алдык