Сөздерден сөйлем құра: жақсы адам, талантты адам, сыйлайды, көмек береді, сүйеді, танымал, атақты, құрметтейді, жақсы қарым - қатынас.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менін акем оте жаксы адам,ойткени ол маган не унаса соны алып береди . Олжастын апкеси оте талантты адам.. Ажем Жандосты мактап ол уйкен адамдарды сыйлайды деп айтты. Мен оскенде оте танымал адам болгым келеди . ар адамзат оз елин суйеди .