Сөздердің мағынасын ашыңыз. Килігу – Омыраулау – Тұсы – Желімдей жабысу – Көз қиығын салмау – Жекіріп тастау – Қипақтау –  Құтылу –  Жаны шығу –  Алалау –  Сасқалақтау –

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Килігу-вторгаться Омыраулау-грудной Тұсы-аспект Желімдей жабысу – Көз қиығын салмау –Убедитесь в том, чтобы не порезать Жекіріп тастау –...(1 слово правильно написали?) тастау-удалить Қипақтау –... (тоже непонятно) Құтылу-избавляться от  Жаны шығу-душа Алалау-дискриминация Сасқалақтау-путаница