Табигат-адам баласын дуниеге келтирген аяулы ана, букил тиршилик атаулынын алтын уясы жэне аялыб бесиги,кутты конысы мен онип -осер мекени перевидите на рус.яз пожалуйста дам 30 балов 3-тапсырма

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Септік жалғауы бар сөздер: дүниеге,атаулының, құтты. Тәуелдік жалғауы бар сөздер: баласын,тіршілік, ұясы,бесігі, қонысы,мекені. Природа- мать всего человечества , она золотое гнездо и колыбель любви всего сущего, успешной миграции и процветания выращивания адреса.