Тапсырма: Берілген сөздерді оқып, түбірлес сөздерді теріп жазыңдар Өну, өнім, өнімді, комбинат, өндіру, өндіріс, тең, теңдік, өңдеу, теңестіру, өңделу, мәселе.помогите плиз

Тапсырма: Берілген сөздерді оқып, түбірлес сөздерді теріп жазыңдар Өну, өнім, өнімді, комбинат, өндіру, өндіріс, тең, теңдік, өңдеу, теңестіру, өңделу, мәселе. помогите плиз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(Казакша клавиатура жок). Ону,оним,онимди,ондиру,ордирис,онделу,ондеу