Тарас Бульба                      Надо сделать таблицу и написать чем отличаются друг от друга Андрий и Остап

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Андрій:  1.Навчання: розусмий освічений,старанно вчився Остап: Навчання:закопував буквар,та не хотів вчитися Для двох На Січі:повожали за те що ввони вміли битися на шаблях,стріляти,перепливли Дніпро Військові випробовування:стали справжніми воїнами,вміло билися. Андрій: Смерть:Зрадив козаків.Його вбив його батька за зраду Остап: Смерть:загинув з гідністю,його стратили а він навіть не закричав.Остап став гордістю батька