Тарасик виготивив 18 підставок для олівців, а Миколка у 2 рази менше. Всі підставки ?

Тарасик виготивив 18 підставок для олівців, а Миколка у 2 рази менше. Всі підставки ??лопчики розставили на трьох поличках порівну. Скільки підставок поставили на кожну поличку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найдем количество подставок которые сделал Миколка : 18:2=9 (пiдст.) Найдем общее количество подставок 9+18=27  Так как 3 полки ,то 27:3=9  Ответ: 9 подставок поставили на каждую полку