Тато купив 2 кг мандаринів по 18 грн за кілограм і 3 кг апельсинів по 16 грн за кілограм. Яка вартість усієї покупки?
Тато купив 2 кг мандаринів по 18 грн за кілограм і 3 кг апельсинів по 16 грн за кілограм. Яка вартість усієї покупки?
Ответ(ы) на вопрос:
2*18=32грн
3*16=48грн
32+48=80грн
1)18x2=36
2)16x3=48
3)36+48=84 грн
Не нашли ответ?
Похожие вопросы