Текст Художній опис зайчика!!!! Прошу!!! Це дуже терміново!!!! даю 30 балів!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 клас 2 клас 3 клас 4 клас 5 клас 6 клас 7 клас 8 клас 9 клас Додаток Зайчик. Текст – опис. "Сколько раз повторять: пигментные пятна мгновенно уходят от обычной..." Большой живот уйдет за неделю! Нужно пить стакан...      Із малюнка на мене дивиться зайчик.      Ця тваринка є невеликого розміру. Має шерсть білого кольору, значить настала зима. Шерсть коротка та густа і зігріває його від холоду. На невеличкій мордочці добре видно два вуха, що прислухаються до кожного звуку у лісі. Два маленькі ока спостережливо зауважують все, що відбувається навкруги. Позаду є хвостик. Він маленький, пухнастий та круглої форми. Задні лапи довші за передні. Це дозволяє йому швидко стрибати, рятуючись від ворогів.      Звірятко гарне та прудке.   Текст зі ніжно-зменшувальними (пестливими) словами.    Із невеликого малюночка на мене дивиться зайченятко.    Його шерсть біленького кольору, значить настала зимонька. Ця тваринонька є невеликого розміру. Шерсть коротенька та густенька і зігріває зайченятка від холоду. На невеличкій мордочці добре видно два вушка, що прислухаються до кожного звуку у лісочку. Двоє маленьких оченяток спостережливо зауважують все, що відбувається навкруги. Позаду є хвостик. Він маленький, пухнастенький та кругленької форми. Задні лапки довші за передні. Це дозволяє йому швиденько втікати й стрибати, рятуючись від ворогів.
Гость
Малесенький зайчик вирішив прогулятися по зимовому лісу. Одяг свою біленьку шубку, на головоньку надів шапочку. Його величенькі вушка визирали з-під капелюха. Малюсінькі оченьки світилися, адже він знав, що зовсім скоро зустрінеться зі своїми друзями й вони разом будуть гратися. Чорнесенький носик контрастував з білою шубкою. Зайчик одяг на свої невеличкі лапки рукавички і, відкривши дверцята, пострибав по стежинці.