Текст на англ мове про місто де ти живеш 12 реченнь пожайлуста

Текст на англ мове про місто де ти живеш 12 реченнь  пожайлуста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я живу в харкові.це велике місто. моє місто дуже красиве .у харкові є багато красивих місць. у моєму місті є багато площ .велика кількість туристів приїжджає подивитися на них кожного року.харків відомий своїми інститутами та університетами.Багато молодих людей з інших країн приїздять навчатися сюди. Харків також відомий своїм зоопарком і дельфінарієм"Немо".Діти люблять ходити туди зі своїми батьками у вихідні дні. I live in a big city Harkovi.Tse. My city is very beautiful .In Kharkov, there are many beautiful places. In my town there are many areas .Velyka number of tourists come to look at them every roku.Harkiv known for its institutions and universytetamy.Bahato young people from other countries come to study here. Kharkov also known for its zoo and Dolphinarium "Nemo" .Dity like to go there with my parents on weekends.