Текст  на тему: обговоріть  чому іноді буває важко купити  або підписатися на яксь газету. Що  вам допомагає зробити  цей вибір? Можна використовувати  такі фрази як:a great choice ofa great variety ofTo appealTo raise an inter...

Текст  на тему: обговоріть  чому іноді буває важко купити  або підписатися на яксь газету. Що  вам допомагає зробити  цей вибір? Можна використовувати  такі фрази як: a great choice of a great variety of To appeal To raise an internet In  different newspaper and magazine For all tastes look attractive a wide range to topics and problems serious entertaining reading Будь ласка, тематична оцінка вирішується
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
In our country there are many..