Текст на тему Щоб було якби всі українці були як одна сімя плиз срочно
Ответ(ы) на вопрос:
Якби всі українці були б однією сімєю, то це була б сама прекрасна, багата і розвинена країна. Адже українці, добрий і щирий народ і якби ми перестали заздрити, одне одному, а працювати для спільного блага, то прибуток був більшим.Якщо перестануть грабувати, здійснювати правопорушеня,а почнуть шанувати закон, буде у нас все до ладу. Адже як кажуть, все тягнеться в сімю, і якщо сімєю ми будемо, то вона буде сама дружна .