Текст розповідь про Львів ПЛИЗ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Только одна из диких кошек внушительных размеров из нашего мира предстала перед человеком, внушила ему страх и трепет, величие и уважение, оставила след в его жизни! Не сложно догадаться, что речь идёт о Льве, царе зверей, достаточно крупном хищнике. Из-за своего величественного вида и поведения только такое животное, как лев, смог получить статус царя зверей. Мы часто в своих мыслях представляем льва в расцвете сил, молодого, сильного, с пушистой чёрно-коричневой или золотистой гривой, царственный вид которого не имеют другие большие кошки. Так же, мысленно, представляем образ львицы, милой, грациозной, с несравненной красотой большой кошки.
Гость
Моє місто. Текст – розповідь.       Моє місто називається Миколаїв. Назва походить від  засновника міста Миколи Тарла. Місто має давню історію та свій герб.       Воно розкинулось у затишній улоговині поміж горбів. Тому погода часто пагідна та безвітряна. Багато вапнякових порід. Їх добувають у кар’єрах.  Школярі вчаться у двох школах та гімназії. У школі мистецтв нас вчать гарно танцювати, грати на музичних інструментах, любити класичну музику та чарівну пісню. Велика бібліотека часто збирає  читачів. Тому багато розумних і талановитих людей. Окрасою Миколаєва є пам’ятники, сквери, парки, будинок культури, природничий музей та музей Уляни Кравченко.                    Я дуже люблю своє рідне місто. Тут моя оселя та коріння.-------------------------------------------------       Я живу у Львові. Моє місто дуже гарне і старовинне. Тут є багато архітектурних пам’яток, а також театри, музеї і картинна галерея. Окрасою міста є сквери і парки відпочинку. Улітку повітря освіжають фонтани. Львів є туристичним центром, тому сюди приїжджають гості звідусіль.        Я дуже люблю своє рідне місто.