Текст-це: А особлива побудова усного мовлення; Б висловлювання,яке складається з кількох речень і має змістову та структурну завершеність; В сукупність мовних засобів,якими користується мовець під час спілкування; Г різні за зм...

Текст-це: А особлива побудова усного мовлення; Б висловлювання,яке складається з кількох речень і має змістову та структурну завершеність; В сукупність мовних засобів,якими користується мовець під час спілкування; Г різні за змістом,але однакові за будовою речення,слова.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б висловлювання,яке складається з кількох речень і має змістову та структурну завершеність
Гость
Б звичайно)висловлювання,яке складається з кількох речень і має змістову та структурну завершеність;