Тема "Життєвий вибір сучасної людини та її можливість зберегти свою індивідуальність" пожалуйста напишите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Допоможіть будь ласочка,дуже потрібно) Твір характеристика образу коня Шептала за планом: 1)Походження коня його масть 2)Особливе становище Шептала на стайні 3)Удавана покірність 4)Несподіваний бунт 5)Розкіш перебування на волі 6)Риси характеру коня:   а)прагнення до волі,гордість;   б)терплячість та покірність   в)вміння пристосуватись   г) виправдання теранії   д)небажання виділятись 7)Повернення до гуртк і втрата індивідуальності 8)Алегоричне значення образу