Тематичне оцінювання по темі: варіант 1 Ти – і цивільно правові відносини. 1.Юридично забезпечена можливість панування власника над річчю називається: А) користування; Б) володіння; В) розпорядження. 2. Визнач...

Тематичне оцінювання по темі: варіант 1 Ти – і цивільно правові відносини. 1.Юридично забезпечена можливість панування власника над річчю називається: А) користування; Б) володіння; В) розпорядження. 2. Визначте, що в переліку правовідносин, які регулюються цивільним правом, є зайвим. А Майнові відносини. Б Особисті немайнові відносини, пов'язані з майновими. В Особисті немайнові відносини, не пов'язані з майновими. Г Відносини щодо мобілізації, розподілу, використання державних коштів. 3. Вкажіть, що з названого не є підставою набуття фізичною особою повної цивільної дієздатності. А Досягнення вісімнадцяти років (повноліття). Б Реєстрація шлюбу фізичної особи, яка не досягла повноліття. В Отримання паспорта громадянина України. Г Бажання займатися підприємницькою діяльністю особи, яка досягла шістнадцяти років. 4. Дайте визначення поняттю Спадщина – це _________________________________ 5. Порівняйте дієздатність неповнолітньої, малолітньої та повнолітньої осіб. 6. Встановіть відповідність між визначеннями цивільних договорів та їх видами. 1 Правочин, за яким одна сторона передає або зобо¬в'язується передати майно (товар) у власність другій стороні, а друга сторона приймає або зобов'язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму. 2 Правочин, за яким одна сторона передає другій стороні у власність (в оперативне управління) гроші або речі, визначені родовими ознаками, і друга сторо¬на зобов'язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошей або рівну кількість речей того ж роду і якості. 3 Правочин, за яким одна сторона передає або зо¬бов'язується передати в майбутньому другій стороні безоплатно майно у власність. 4 Правочин, за яким наймодавець передає або зо¬бов'язується передати наймачеві майно у користу¬вання за плату на певний строк. А Договір позики. Б Договір майнового найму (оренди). В Договір доручення. Г Договір купівлі-продажу. Д Договір дарування. 7 Розмістіть у правильній послідовності події та дії щодо успадкування майна за заповітом. А Отримання свідоцтва про спадщину. Б Відкриття спадщини. В Звернення особи до нотаріальної контори із заявою про згоду прийняти майно, вказане у заповіті. Г Складання заповіту заповідачем. 8. Визначте, у яких випадках можливе притягнення до цивільно-пра¬вової відповідальності: а) 20-річні студенти, домовившись із бабусею про найм квартири, своєчасно не сплатили визначену квартирну плату; б) водій автомобіля, порушивши Правила дорожнього руху, скоїв зіткнення з автобусом, завдавши йому серйозних пошкоджень; в) група школярів після шкільної дискотеки розбили вуличні ліхтарі; г) мешканці квартири на п'ятому поверсі забули закрити воду, унаслідок чого було залито квартири нижніх поверхів, яким за¬вдано значної шкоди. 9. Громадянин С. залишив заповіт, яким розпорядився все належне йому майно (на суму 24 000 грн) передати музею, присвя¬ченому його діду. У нього залишилися син (21 рік, водій) та дочка (14 років, учениця). До вас, як до юридичного консультанта, зверну¬лися жінка померлого (їй 45 років, працює на залізниці) і його мати (66 років). Дайте їм обґрунтовану відповідь щодо можливості отри¬мання спадщини. 10.До яких органів слід звертатись в разі порушення прав споживача?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Б 2 Г 3 В 4 -це майно,яке передається у спадок іншій людині,після смерті спадкодавця. 5- 6 1-г 2-а 3-д 4-б 7 г,а,б,в 8 г(не впевнена) 9 згідно з законом неповнолітні діти та батьки похилого віку мають право претендувати на 1\3 спадщини(вона є обов"язковою часткою)