Територію яких колишніх воєводств охоплювала Українська гетьманська держава за Зборівським договором? (Срочно!даю 50балів!!!)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За умовами Зборівського мирного договору Українська держава - Гетьманщина - визнавалась польським урядом у межах Київського, Чернігівського і Брацлавського воєводств. Волинь та Поділля залишались під владою польського короля.