Терміново!!! Даю 15 балів! Що відбуватиметься, якщо земна кора в горах не буде підніматися?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Допоможіть і ви мені . Гори - результат тектонічних зрушень літосферних плит. Земна кора постійно знаходиться в русі. Як критичних ситуацій особисто я не бачу. Єдине, що можу сказати, так це те, що обриси рельєфу не будуть змінюватися. Якщо взяти карти складені 500 років тому (наприклад) , то там материки і взагалі рельєф виглядав би інакше.