ТЕРМІНОВО ПОМОЖІТЬ ДАЮ 1000 БАЛІВпоможіть будь ласка 9 клас питання щодо шевченка і його творчості:1)Російському поетові Василеві Жуковському Тарас Шевченко присвятив твір;а)"Холодний Яр"б)"Катерина"в)"Сова"г)"Розкрита могила"2...

ТЕРМІНОВО ПОМОЖІТЬ ДАЮ 1000 БАЛІВ поможіть будь ласка 9 клас питання щодо шевченка і його творчості: 1)Російському поетові Василеві Жуковському Тарас Шевченко присвятив твір; а)"Холодний Яр" б)"Катерина" в)"Сова" г)"Розкрита могила" 2)Незламність титанізм у поемі Шевченка Кавказ символізує образ : 1-орла 2-прометея 3-бога 4-скелі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Катерина (Б) 2) Прометея (2)