Теза на тему "Горіх без ядра ніщо, так само, як і людина без серця

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожен з нас  на землі має серце.Без серця  ніхто не з людей не зміг би прожити гідно і щасливо своє життя.Адже серце - не тільки важливий орган, але  це й центр усіх відчуттів та якостей кожної людини. Прислів'я: "горіх без ядра ніщо, так само, як і людина без серця." є вдалим  прикладом  для того,щоб  зрозуміти навіщо воно людині.Ядро в горісі таке ж важливе, як і серце у людини.