The idea of starting a neighbourhood recycling scheme came to me when l grew tired of having to drive fifteen minutes to the nearest bin. My neighbour

The idea of starting a neighbourhood recycling scheme came to me when l grew tired of having to drive fifteen minutes to the nearest bin. My neighbours felt the same way, so we decided that we'll take turns driving to the recycling bin, taking everyone else's recyclables too. Переведите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Идея создания схемы утилизации окрестность пришла ко мне когда я уставал от необходимости ездить за пятнадцать минут до ближайшего бункера. Мои соседичувствовал то же самое, так что мы решили, что мы будем по очереди вождения в мусорный ящик, принимая все остальные вторсырье тоже.