The job of my dream нужно написать сочинение ,предложений 10 на английском ,хочу связать работу с путешествием ,а на кого именно хочу учиться еще не знаю (Помогите пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I would like to tell you about my dream work and my opinion about job.I think that my dream work is russian teacher in other countrie. I like educate and provide expertise. I will be gone on the different countries or only in the Germany because there childrens like learn russian language.