The Kremlin is im the centre of Moscow.Russia.It is made of red brick and has twenty towers/Inside the Kremlin are many churches and palacec which are open to the publik and are visited by millions of tourists every year/ Как о...

The Kremlin is im the centre of Moscow.Russia.It is made of red brick and has twenty towers/Inside the Kremlin are many churches and palacec which are open to the publik and are visited by millions of tourists every year/ Как оно читается? Все напишите типо(зе кремлин и т.д)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зе кремлин из айм зе сенте оф москоу раша ит из мэйд оф рэд брик энд хэз твэнти тауэрс инсайд зе кремлин а мэни чёчиз энд пэлэсис уич а оупэн ту зе паблик энд а визитыд бай милионс оф туэристс эври дэй
Гость
Зэ Крэмлин из ин зэ сэнтэ оф Москоу. Раша. Ит из мэйд оф рэд брик энд хэс твэнти таувэрс. Инсайд зэ Крэмлин ар мэни чечис энд пэлэсис вич ар опэн ту зэ паблик энд ар визитид бай миллионс оф туористс эвэри еар. Как то так, но только вы же понимаете, что надо букву т смягчять и т.д. и т.п..