The workers (build) a new block of flat in our region нужно отрицательная форма и 4 вопроса

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The workers have built a new block of flat in our region. The workers haven't built a new block of flat in our region. Have the workers  built a new block of flat in our region? - общий  Have the workers  built a new block of flat or houses in our region? - альтернативный What have the workers  built  in our region? - специальный The workers have built a new block of flat in our region, haven't they? - разделительный