There was a crooked manWho walked a crooked mile.He found a crooked sixpenceAgainst a crooked stile.He bought a crooked catWhich caught a crooked mouse,And they all lived togetherIn a crooked little house.напишите мне пожалуйст...

There was a crooked man Who walked a crooked mile. He found a crooked sixpence Against a crooked stile. He bought a crooked cat Which caught a crooked mouse, And they all lived together In a crooked little house. напишите мне пожалуйста  как я буду это читать по русски,перевод на русский не надо.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зэа вос э крукид мэн ху волкд э крукид майл хи фаунд э крукид сикспэнс эгейнст э крукид стайл хи бот э крукид кэт уич кот(тянучая о) э крукид маус энд зэй ол ливд тугезэ ин э крукид литл хаус