This is Donna and Danni.This is their playroom!Thise are their toys.That's Danny's rocking horse.It's brown and white.This is Donna's tea set.It's red!Donna's chair is pink and Danni's chair is blue.And look at the funny radio!...

This is Donna and Danni.This is their playroom!Thise are their toys.That's Danny's rocking horse.It's brown and white.This is Donna's tea set.It's red!Donna's chair is pink and Danni's chair is blue.And look at the funny radio!It looks like a yellow mouse!Сделайте пж перевод!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это Донна и Данни. Это их игровая комната. А это их игрушки. Это лошадь качалка Данни. Она коричневого и белого цвета. Это чайный сервиз Донны. Он красного цвета. Стульчик Донны розового цвета, а стул Дэнни синий. И взгляните на это забавное радио. Оно выглядит как жёлтая мышь.