This is Jack.And that is Jill.This is Bell.And that is Bill.This is a ball.And these are toys.That is a girl.And those are boys.Как правильно прочитать текст? Спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зис ис джек. энд зэт ис джил. зис ис бэл. энд зат ис бил. зис ис э бол. энд зиис (написано правильно) ар тойс. зэт ис э гёрл. энд зоус ар бойс.
Гость
зысь из джак. энд зат из джилл. зысь из бэлль. энд зат из Билл. зысь из э болл. энд зосе арэ тойс. зат из э гёрл. энд зосе арэ бойс.