Тіло масою 10 г здійснює гармонічні коливання, які описуються формулою x=10sin2[latex] \pi [/latex]t(мм) Чому дорівнює амплітуда коливань тіла? а) 2мм б) 10мм в) 10 м г) 1 с Обчисліть зміщення тіла при фазі [latex] \pi[/latex]/...

Тіло масою 10 г здійснює гармонічні коливання, які описуються формулою x=10sin2[latex] \pi [/latex]t(мм) Чому дорівнює амплітуда коливань тіла? а) 2мм б) 10мм в) 10 м г) 1 с Обчисліть зміщення тіла при фазі [latex] \pi[/latex]/6 й частоту його коливань
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
если принять, что все величины в СИ, то амплитуда равна 10 м, ответ в)