Тимофій насипав на дно високого хімічного стакана шар питної соди і поставив на нього запалену свічку. Далі він почав обережно наливати у стакан невеликі порції оцту. Висловіть припущення щодо явищ, які відбулися внаслідок Тимо...

Тимофій насипав на дно високого хімічного стакана шар питної соди і поставив на нього запалену свічку. Далі він почав обережно наливати у стакан невеликі порції оцту. Висловіть припущення щодо явищ, які відбулися внаслідок Тимофієвих дій, опишіть і поясніть їх.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
При добавлении к питьевой соде уксуса, происходит реакция: СН3СООН + NaHCO3 = CH3COONa + H2O+ CO2. Во время реакции карбон диоксид накапливается в стакане и свеча тухнет, так как Карбон диоксид, или углекислый газ образуется при сгорании углеродсодержащих веществ, не горит и не поддерживает горение. Будут питання, будь ласка, відповім.