Точки М і Р лежать відповідно на сторонах АВ і ВС трикутника АВС,причому МР паралельно АС.Найдіть сторону ВС,якщо АС=12 см,МР=4 см, ВР = 5 см. прошуу,срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Трикутники MBP i ABC подібні ( кут B - спільний ; кути BAC i BMP рівні , як відповідні , тому кути подібні за двома кутами ) Складемо співвідношення сторін