Торговець продав одному покупцеві 10яблук , 5груш , 3лимони за 1 карбованець 10 коп. , другому покупцеві за тіею самою ціною він продав 10 яблук , 3 груші , 1 лимон за 78 коп.,а третьому - 2 груші і 1 лимон за 22 коп. Скільки к...

Торговець продав одному покупцеві 10яблук , 5груш , 3лимони за 1 карбованець 10 коп. , другому покупцеві за тіею самою ціною він продав 10 яблук , 3 груші , 1 лимон за 78 коп.,а третьому - 2 груші і 1 лимон за 22 коп. Скільки коштують окремо яблуко , груша і лимон? Як записати рішення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)0,78+0,22=1(грн) - витратив 2 і 3 покупець 2)1,10-1=0,10(грн) - ціна одного лімона 3)(0,22-0,10)/2=0,06(грн) - ціна однієї груші 4)0,06*3=0,18(грн) - вартість трьох груш 5)0,18+0,10=0,28(грн) - вартість 3груш і одного лімона 6)(0,78-0,28)/10=0,05(грн) - ціна яблока                І         ІІ      ІІІ Ябл       10       10 Гру         5        3       2 Лим        3        1       1 ГРН      1,10   0,78   0,22
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы